Hotel Praha 10-Hostivař  Selský Dvůr
 
ADRESA Hotel Selský Dvůr
K Horkám 56
Praha 10-Hostivař 10200
Česká Republika
Hotel-Praha-Selsky-Dvur@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Selský Dvůr ubytování Praha 10-Hostivař  Aktuální počasí jasno
Hotel Praha 10-Hostivař  Selský Dvůr - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 10-Hostivař  Selský Dvůr - disponuje restauracíHotel Praha 10-Hostivař  Selský Dvůr - disponuje vinárnouHotel Praha 10-Hostivař  Selský Dvůr - je k dispozici připojení na internetHotel Praha 10-Hostivař  Selský Dvůr - je k dispozici letní terasaHotel Praha 10-Hostivař  Selský Dvůr - disponuje kavárnouHotel Praha 10-Hostivař  Selský Dvůr - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 10-Hostivař  Selský Dvůr - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 10-Hostivař  Selský Dvůr - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 10-Hostivař  Selský Dvůr - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 10-Hostivař  Selský Dvůr - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 10-Hostivař  Selský Dvůr - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 10-Hostivař  Selský Dvůr - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 10-Hostivař  Selský Dvůr - na pokojích je telefon
 
Doporučte tyto stránky:

**** Hotel Selský Dvůr / Praha 10-Hostivař

Romantický rodinný hotel obklopený zelení se nachází v klidném prostředí Prahy, jen 20 minut jízdy od historického centra. Budova hotelu pochází z 18. století a dnes je chráněnou kulturní památkou.

Ubytování:
Hostům nabízíme luxusní ubytování v 30 dvoulůžkových pokojích s klimatizací, vlastním sociálním zařízením, telefonem s přímou volbou, TV se satelitním příjmem, přípojkou na Internet, rádiem, minibarem, bezpečnostní schránkou a vysoušečem vlasů.

Pokoje se nachází ve 3 podlažích. Jsou orientované do zahradního atria nebo s výhledem do zeleně.

Gastronomie:
Romantická restaurace v selském stylu, jejíž součástí je zahradní atrium s kolibou, je oblíbeným místem všech gurmánů. Na první pohled zaujme originální interiér, který respektuje původní architekturu. Příjemné prostředí zahradní atriové restaurace dokreslují zvuky tekoucí vody z pumpy Dr. Haleše a mlýnského kola.

V letních měsících, dnech prohřátých sluncem, hosté mohou v klidu posedět a pochutnat si na pokrmech připravených na lávovém grilu. Při chladném, či deštivém počasí jsou hosté posazeni do restaurace s výhledem do zahrady nebo do romantického baru kde se poávají mezinárodní speciality a lahodná vína z různých koutů světa.

Wellness:
Přijďte a využijte služeb nového Wellness centra, kde můžete alespoň na chvíli zapomenout na každodenní starosti. Po náročném pracovním dni nebo po dlouhé procházce starou Prahou nejen hoteloví hosté ocení možnost relaxace v novém Wellness centru hotelu BW Selský dvůr. V relaxačním centru jsou k dispozici sauna, solárium, relaxační lavice, lázně Kneipp a sprchový kout s masážními tryskami, pralesním deštěm a alpským vodopádem.